ZESTAW ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH DO ORTEZY AM-OSS-21/CCA

EL. MOC AM-OSS-21/CCA

Nowy produkt

23,15 zł

Więcej informacji

Orteza na opadającą stopę AM-OSS-21/CCA to prosty i szybki w obsłudze produkt. Jego innowacyjność i wygoda użytkowania opiera się głównie na zastosowanym w nim systemie Boa® Fit System skupiającym się na regulowaniu poziomu mocy elewacji (unoszenia) przodostopia. Takie rozwiązanie jest konieczne w celu zapewnienia prawidłowego wzorca chodu u pacjentów z objawem opadającej stopy. System ten działa w oparciu o pokrętło i system linek, które są zamocowane do obuwia. Kupując ortezę AM-OSS-21/CCA otrzymujesz cały zestaw umożliwiający jej zamocowanie do obuwia. Na wypadek zagubienia lub uszkodzenia elementów mocujących, istnieje możliwość dodatkowego zakupu zestawu mocującego, by w pełni korzystać z kortezy bez konieczności wymiany całego produktu.

Zestaw mocujący do ortezy AM-OSS-21/CCA składa się z 6 elementów – 2 śrubek z gwintem (A), 2 nakrętek (B) oraz 2 haczyków (C).

AM-OSS-21/CCA

Sposób mocowania:

  1. Umieść nakrętkę w otworze sznurowania obuwia.

  2. Nałóż śrubkę z gwintem na haczyk i dokręć do nakrętki

Teraz możesz zamocować ortezę do obuwia.
UWAGA! Procedura montażu zestawu mocującego do ortezy AM-OSS-21/CCA jest jednorazowa. Raz wykonana, nie musi być powtarzana. Dlatego, wysoko rekomendujemy zakup dodatkowego zestawu mocującego do ortezy, aby można było swobodnie wymieniać obuwie bez konieczności demontażu zestawu.

PAMIĘTAJ! Aby orteza na opadającą stopę AM-OSS-21/CCA i zestaw mocujący działały prawidłowo, należy stosować je tylko i wyłącznie ze sportowym obuwiem wyposażonym w przelotki na sznurówkę.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 other products in the same category: