Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Brak dostawców

Sklep ortopedyczny SPLINT oferuje specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny oraz produkty medyczne, który zapewnia pacjentom skuteczne wsparcie w powrocie do zdrowia. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną jak również internetową produktów ortopedycznych, ortopedycznych i medycznych. Wszystkie produkty, które oferujemy w sklepie internetowym dostarczamy na terenie całej Polski, a zamówiony towar w większości przypadków jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu dwóch dni roboczych. Nasza firma zajmuje się również wypożyczaniem sprzętu rehabilitacyjnego oraz ortopedycznego. Wypożyczany sprzęt oferujemy w wysokiej jakości i w doskonałych cenach.

Działamy z myślą o tym, by leczenie pacjentów było jak najprostsze, najefektywniejsze oraz jak najmniej bolesne. Oferujemy całą gamę produktów ułatwiających szybszy powrót do zdrowia po zabiegu, wypadku lub kontuzji.

Głównymi produktami są specjalistyczne ortezy, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Występują one w wielu rozmiarach i wzorach, dzięki czemu są idealnie dopasowane do potrzeb każdego pacjenta. W bogatej ofercie naszego sklepu medycznego znajdują się również balkoniki rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, kule oraz najnowocześniejsze fotele ergonomiczne. Posiadamy również szeroką gamę produktów: ortezy kolan, stabilizatory, produkty przeciwodleżynowe, piłki rehabilitacyjnestabilizatory stawu skokowego , stabilizatory barku. Dla osób z dolegliwościami stawów (również dla sportowców) posiadamy stabilizatory ortezy kolana, produkty dostępne w różnych wersjach i rozmiarach.

W naszym sklepie medycznym ze sprzętem rehabilitacyjnym i ortopedycznym dbamy o profilaktykę, oferując m.in wysokiej klasy poduszki ortopedyczne, wkładki ortopedyczne, towar dobieramy indywidualnie do schorzeń i potrzeb pacjenta.. Materac przeciwodleżynowy rurowy jak i materac bąbelkowy to doskonały wybór przeciw odleżynom. Gorset ortopedyczny zapewni właściwą stabilizację kręgosłupa, zwalcza bóle kręgosłupa plecówodpowiednio dobrany  skutecznie pomoże w kontynuowaniu aktywności fizycznej po urazie. But baruka po operacji halluksa to produkt , który umożliwia ochronę i komfort chodzenia, tak aby nie nadwyrężyć stopy po zabiegu operacyjnym. Orteza pooperacyjna wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewnia pozabiegowe lub pourazowe unieruchomienie, bądź ograniczenie zakresu ruchów w stawie kolanowym.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz kompleksową pomoc przy doborze sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Indywidualne podejście do pacjentapomoc w uzyskaniu refundacji z NFZ, życzliwość to nasz atut, który wyróżnia nas na tle innych firm z branży medycznej. Specjalistyczna oferta oraz wysoka jakość obsługi sprawiają, że zasięg naszego działania wykracza poza Kraków. Dzięki nam Kraków zyskuje dostęp do specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, a dzięki sprzedaży internetowej również klienci z poza Krakowa.

.

W przypadku pytań zapraszamy na konsultacje w naszym sklepie w Krakowie lub kontakt telefoniczny. Z chęcią pomożemy dobrać najodpowiedniejszy sprzęt rehabilitacyjny oraz udzielimy porady lub informacji telefonicznie.