TWIN SHOE OBUWIE WYRÓWNUJĄCE DO OBUWIA ODCIĄŻAJĄCEGO PIĘTĘ HEELWEDGE

Nowy produkt

166,67 zł

Więcej informacji

Obuwie wyrównujące - Twin Shoe - zapewnia wyrównanie wysokości między dwoma stopami, w przypadku zastosowania na jednej z nich podwyższonego obuwia odciążającego, bądź też Walkera czy też gipsu w formie TCC.

Dzięki możliwości zastosowania kapy zakrywającej przednią cześć buta, obuwie staje się butem całorocznym i chroni stopę przed wilgocią, brudem oraz chłodem.

Paski Velcro na kostkę utrzymują obuwie stabilnie na stopie i redukują możliwość przesuwania się stopy, co tym samym eliminuje otarcia.

Zamknięcie przedniej części buta gwarantuje łatwość jego zakładania oraz bezpieczeństwo noszenia, gdyż pozwala na odpowiednie dostosowanie nacisku klamry na wierzchnią część stopy.

Sprzedawany w następujących rozmiarach:


Uniwersalny - pasuje na lewą i prawą stopę. 

Sprzedawany w następujących rozmiarach:

ts


Poprawne funkcjonowanie buta związane jest również z odpowiednim doborem rozmiaru.

W tabeli poniżej znajdziecie Państwo dokładną rozmiarówkę, gdzie poza oznaczeniem rozmiaru, znajdziecie Państwo również fizyczną długość i szerokość wkładki buta w centymetrach. 
Ułatwi to Państwu wybór optymalnego rozmiaru buta.Dodatkowo szczegóły wymiarów dotyczących wszystkich rodzajów butów znajdziecie Państwo w zakładce - "Do pobrania" w pliku "Tabela rozmiarów". 


Prawidłowy sposób określania fizycznego rozmiaru stopy prezentujemy poniżej.

Pomiar

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 other products in the same category: