Nowy

ORTEZA ŁUSKA NA OPADAJĄCĄ STOPĘ 28U90 OTTOBOCK

Nowy produkt

Rozmiary:

"S": ( 35 - 37 )

"M":  (37 - 39 )

"L":  ( 39 - 41 )

"XL": ( 41 - 44 )

"XXL": ( 44 - 47 )

Strona: prawa/lewa

Dostępne kolory: biały lub czarny

Więcej szczegółów

111,11 zł

  • Lewa
  • Prawa

Więcej informacji

W przypadku osłabienia zgięcia grzbietowego orteza 28U90 niesie Ci nieocenioną pomoc, wspierając aktywnie w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami. Orteza powoduje uniesienie stopy w czasie wyprostu i ruchu do przodu. Jednocześnie zapobiega opadaniu czubka stopy, co mogłoby prowadzić do nieprzyjemnego wleczenia jej po ziemi. Ryzyko potknięcia i upadku jest znacznie mniejsze, dlatego możesz poruszać się bezpiecznie.

W chwili zakończenia fazy wyrzutu Twoja stopa jest dynamicznie kierowana do pozycji pośredniej, dzięki której możesz bez obaw rozpocząć kolejną fazę ruchu, stąpając piętą po ziemi. Nie musisz już wykonywać ruchów kompensujących — na przykład podnosząc nienaturalnie biodro lub ramiona — dzięki czemu zapobiegasz problemom mogących być konsekwencją tych niezgodnych z fizjologią ruchów tułowia. Dzięki naszej ortezie model ruchu wydaje się osobom postronnym bardziej naturalny.

Orteza 28U90 może być dopasowana do konkretnego kształtu stopy pacjenta, oferując dużą wygodę użytkowania. Cienkościenna konstrukcja plastikowa (do produkcji użyto polipropylenu) nie tylko zwiększa energię odkształcenia dla bardziej efektywnego uniesienia czubka stopy, ale także obniża wagę ortezy. Z uwagi na dobre właściwości higieniczne ortezę można wygodnie użytkować przez dłuższy czas. Wyściółka łydki, w górnej części ortezy, wykonana jest z komfortowego materiału nie podrażniającego skóry. Długa podeszwa gwarantuje precyzyjne wyrzucenie ku przodowi oraz równe rozłożenie napięcia.

Cechy produktu:

  • Podnosi przednią część stopy w czasie fazy wyprostu nogi
  • Duża wygoda użytkowania dzięki miękkim pelotom na łydkę i goleń
  • Lekka konstrukcja
  • Dobre właściwości higieniczne.

Cienkościenna konstrukcja z polipropylenu jest odpowiednio wyprofilowana w celu zwiększenia sprężystości. Długa podeszwa gwarantuje właściwe prowadzenie stopy i dobre rozłożenie nacisku. Orteza charakteryzuje się niewielkim ciężarem. Nowa wkładka wyściełająca mocowana w obrębie kości piszczelowej i łydki, gwarantuje wysoki komfort noszenia. Ponadto ortezę można indywidualnie dopasować poprzez formowanie termoplastyczne, docinanie i szlifowanie. Dostępna w dwóch kolorach białym i czarnym.

Wskazania:

  • Osłabienie zgięcia grzbietowego
  • Porażenie nerwu strzałkowego.

Dzięki ortezie na goleń i stopę rmy Ottobock, ryzyko potknięcia i upadku zostało ograniczone do minimum. Opadanie stopy zostało wsparte a zgięcie podeszwowe elastycznie ograniczone. Cienkościenna konstrukcja z polipropylenu jest odpowiednio wypro lowana w celu zwiększenia sprężystości. Długa podeszwa gwarantuje właściwe prowadzenie stopy i dobre rozłożenie nacisku. Orteza ta charakteryzuje się niewielkim ciężarem. Nowa wkładka Comfort, wyściełająca mocowane w obrębie kości piszczelowej i łydki, gwarantuje wysoki komfort noszenia. Ponadto ortezę można indywidualnie dopasować poprzez formowanie termoplastyczne, docinanie i szlifowanie.

• wysoka jakość i niewielki ciężar • dobre właściwości higieniczne • dostępna w dwóch kolorach białym i czarnym • dodatkowa wkładka wyściełająca łydkę z materiału Comfort

rozmiary:

"S" - ( 35 - 37 )

"M" - ( 37 - 39 )

"L" ( 39 -41 )

"XL" -  ( 41 - 44 )

"XXL" - ( 44 - 47 )

Strona: prawa/lewa

Dostępne kolory: biały i czarny

Produkty powiązane

30 other products in the same category: