Nowy

JAPOŃSKI CIŚNIENIOMIERZ NISSEI DSK-1031 + ZASILACZ

Nowy produkt

221,30 zł

Więcej informacji

Nissei DSK-1031 to bardzo nowoczesny ciśnieniomierz naramienny produkcji japońskiej, zapewniającej najwyższą jakość użytkowanego sprzętu. Wspaniały wygląd ciśnieniomierz zawdzięcza wybitnemu mistrzowi dizajnu przemysłowego Kazuo Kawasaki. Pomiar wykonywany jest metodą oscylometryczną.

Dzięki prostej obsłudze oraz dużemu, bardzo czytelnemu wyświetlaczowi użytkowanie ciśnieniomierza jest bardzo łatwe i wygodne dla osób starszych.

Nissei to ciśnieniomierz naramienny - wstępnie uformowany mankiet urządzenia jest standardowej szerokości - od 22 do 44 cm.

Dzięki Fuzzy Measurement pomiar ciśnienia i pulsu w trakcie pompowania jest wykonywany w sposób szybki i komfortowy. Dokładność pomiarów jest bardzo wysoka i wynosi ± 3 mmHg dla pomiaru ciśnienia

w rękawie i ± 5 % przy odczycie pulsu. Ciśnieniomierz dodatkowo posiada czujnik ruchu ciała, dzięki któremu pomiary mogą być tak dokładne.

Nissei posiada funkcję ostrzegania o zaburzeniach pracy serca. Dzięki temu możliwe jest szybkie wykrywanie i zapobieganie wszelkim patologiom narządów krążenia i nerek czy też zawałom i udarom serca.

OPIS:

- duży, czytelny wyświetlacz

- regulowana szerokość rękawa pomiarowego - od 22 do 44 cm

- 2 bloki pamięci przechowujące do 60 pomiarów

- zakres pomiarów: 0-280 mmHg (ciśnienie systoliczne), 40 - 180 mmHg (ciśnienie diastoliczne) i 30 - 160 uderzeń/minutę (tętno)

- dokładność pomiarów: ± 3 mmHg (pomiar ciśnienia w rękawie), ± 5 % (odczyt pulsu)

Przyrząd analizuje, czy mankiet został prawidłowo założony. Jeśli został założony prawidłowo, nie za mocno lub za słabo, na wyświetlaczu pojawia się symbol OK.

Zasilanie urządzenia odbywa się za pomocą czterech baterii alkalicznych AA LR6 1,5 V lub za pomocą zasilacza sieciowego.

Produkty powiązane

30 other products in the same category: