STABILIZATOR BARKU KOMPRESYJNY Z REGULACJĄ ARMEDICAL (SP-762)

Nowy produkt

UWAGA! OCZEUKUEMY NA DOSTAWĘ CHWILOWY BRAK PRODUKTU.

Rozmiary: (mierzyć obwód wokół klatki piersiowej):

- S/M: ( 84,0 – 96,5 cm )
- L/XL:  ( 96,5 - 114 cm )

Więcej szczegółów

100,93 zł

Więcej informacji

KOMPRESYJNY STABILIZATOR BARKU Z REGULACJĄ 

Tkaninowy i zapinany stabilizator stawu barkowego został wykonany z innowacyjnego materiału w opatentowanej technologii MultiCeramic. Domeną produktu jest materiał antybakteryjny, hipoalergiczny ze wzmocnioną siłą wchłaniania oraz odprowadzania wilgoci. 

Zastosowanie stabilizatora barku:

- zapewnia dużą skuteczność stabilizacji stawu barkowego

- dzięki dodatkom cząstek ceramicznych pozwala utrzymać odpowiednią ciepłotę ciała powodując wzrost cyrkulacji krwi, co przyspiesza gojenie oraz łagodzi ból

- zalecany przy zwichnięciu stawu barkowego, uszkodzeniu i zapaleniu ścięgien oraz zapaleniu kaletek maziowych

- szczególnie polecany w procesie doleczenia stanów pourazowych stawu, zmian zwyrodnieniowych w obrębie stawu, przewlekłych stanów zapalnych, schorzeń wywołanych osteoporozą

Dzięki możliwości zapinania produktu na rzep zakładanie go, nawet w sytuacji odczuwania dużego bólu (spowodowanego urazem) nie stanowi dla użytkownika trudności. Dokładnie przemyślana konstrukcja stabilizatora gwarantuje brak dyskomfortu, który związany jest z uciskiem na klatkę piersiową oraz uwieraniem pod ramieniem. O komforcie użytkowania decydują: system zapinania oraz materiał wykonania produktu.

Stabilizator posiada również tzw. efekt termiczny, który gwarantuje wyraźne podniesienie temperatury ciała, a tym samym wspomaga on powstawanie naturalnego procesu uzdrawiania. Wytworzone ciepło powoduje wzrost cyrkulacji krwi co przyspiesza gojenie oraz łagodzi ból. Dzięki odpowiedniej kompozycji włókien, tkanina ze wzmocnioną siłą odprowadza wchłoniętą wilgoć na zewnątrz. 

Dodatkowo: tkanina z której wykonano stabilizator posiada funkcję antybakteryjną, która nie powoduje podrażnień skóry i polecana jest szczególnie osobom z nadwrażliwością skórną jak również ze skłonnością do alergii oraz uczuleń.

Rozmiary: (mierzyć obwód wokół klatki piersiowej)

- S/M: ( 84,0 – 96,5 cm )
- L/XL: ( 96,5 - 114 cm )

Sposób konserwacji: prać ręcznie w temperaturze do 40 st. Nie stosować wybielaczy, nie chlorować, nie prasować, nie prać chemicznie.

Przeciwwskazania: stabilizatora nie należy stosować w przypadku otwartych ran, otarć naskórka, egzem skórnych, żylakowatości, kiedy zastosowano maści lub żele rozgrzewające.

25 other products in the same category: