Nowy

TEMBLAK ARM SLING DELUXE MIĘKKI NARAMIENNIK

Nowy produkt

TABELA ROZMIARÓW:

  • ROZMIAR: OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (cm)
  • S: 60,0 do 75,0
  • M: 76,0 do 91,0
  • L: 92,0 do 107,0
  • XL: 107,0 (i więcej)

Więcej szczegółów

41,67 zł

Więcej informacji

Temblak DELUXE z miękkim naramiennikiem SP-2198

Temblak DELUXE SP-2198, znanej na rynku firmy medycznej ARmedical to wyjątkowo komfortowy produkt do podtrzymywania i unieruchamiania kończyn. Temblak polecany także przy unieruchamianiu kończyny górnej po zdjęciu gipsu, może również być stosowany doraźnie np. w przypadku złamania kości przedramienia bądź w zwichnięciach stawu łokciowego. Temblak posiada wygodną regulację, dzięki której samodzielnie można regulować długości i dostosowywać ją do własnych potrzeb.

Specjalistycznie zaprojektowany system zapinania na rzepy sprawia, że produkt jest łatwy w zakładaniu i ściąganiu,samodzielnie, zapewniając przy tym bezpieczeństwo użytkownikowi. Produkt został wykonany z tkaniny w technologii POLIYOU, która jest bardzo lekka i przewiewna, polecana na każdą porę roku. Temblak posiada bardzo komfortowy miękki naramiennik, który nie uwiera podczas chodzenia.

Temblak DELUXE, występuje w kilku rozmiarach, które również mogą Państwo nabyć w naszym sklepie internetowym. Przy zakupie należy kierować się wielkością obwodu klatki piersiowej, dokładne wymiary dostępne w tabeli poniżej. Temblak w kilku rozmiarach: S, M, L, XL. Temblak DELUXE, to wygodny i komfortowy produkt dla osób, które wymagają skutecznego unieruchomienia lub podtrzymania kończyny górnej bez skrępowania ciała.

GŁÓWNE ZALETY:

- Temblak DELUXE polecany przy unieruchamianiu, podtrzymywaniu kończyn górnych

- produkt został wykonany z wytrzymałej tkaniny w technologii POLIYOU

- miękki temblak na bark jest szczególnie polecany po zdjęciu gipsu oraz jako opatrunek doraźny w przypadku złamania kości przedramienia lub zwichnięcia stawu łokciowego

- produkt dostępny w kilku rozmiarach

- produkt umożliwia regulację długości naramiennika

- specjalnie zaprojektowany system zapinania produktu gwarantuje pełen komfort użytkowania

- wygodny w codziennym stosowaniu

- polecany na każdą porę roku, zapewnia skuteczną wentylację

- w standardowym kolorze niebieskim

25 other products in the same category: