ORTEZA MODULARNA PALCA RĘKI ZŁAMANIE BOKSERSKIE UNIERUCHOMIENIE IV V PALCA AM-D-05

Nowy produkt

CZAS WYSYŁKI DO 7 DNI.

Więcej szczegółów

111,10 zł

Więcej informacji

ORTEZA PALCA RĘKI AM-D-05

Orteza dłoni AM-D-05

MODULARNA ORTEZA DŁONI

DSC_0283-630x420.jpg

AM-D-05

AM-D-05

AM-D-05

AM-D-05

AM-D-05

Charakterystyka wyrobu

AM-D-05 to modularna orteza na złamanie bokserskie dłoni, które polega na złamaniu szyjki V i czasem również IV kości śródręcza. Orteza zapewnia stabilizację stawów śródręczno-paliczkowych i międzypaliczkowych IV oraz V palca.

Jest to innowacyjny wyrób, który można stosować w bardzo wielu przypadkach chirurgii ręki. Ze względu na swoje rewolucyjne właściwości techniczne, doskonale sprawdza się jako unieruchomienie oraz nieodzowna pomoc w procesie rehabilitacji ręki.

Ortezę wyposażono w szynę wykonaną ze zbrojonego poliamidu, z płynną regulacją jej ustawienia. Regulacji dokonuje się za pomocą dołączonego do wyrobu klucza imbusowego.

Wyrób ma konstrukcję otwartą, co ułatwia dopasowanie go do każdego kształtu i rozmiaru dłoni.

Jako elementy mocujące w wyrobie zastosowano; obwodową taśmę dłoniową ze stabilizacją na kciuku, dwie taśmy obwodowe przedramienia oraz taśmę palców dłoni. Dzięki zastosowaniu w ortezie funkcji samoszczepnej, miejsca mocowania pasów stabilizujących można dowolnie przemieszczać i dzięki temu jeszcze lepiej dopasować wyrób do zabezpieczonej kończyny.

Ortezę wykonano z niealergicznego i bardzo przyjaznego dla ciała pacjenta surowca ActivDistance II. Surowiec ten cechuje się miękkością, brakiem elastyczności, funkcją samoszczepną na zewnątrz oraz miękką bawełnianą strukturą wewnątrz.

activ_distance_ii_sch.png

Ortezę wyposażono w obwodową taśmę dłoniową, ze stabilizacją na kciuku, dwie taśmy przedramienia oraz taśmę stabilizującą palce.

Elementem konstrukcyjnym wyrobu jest system elementów modułowych wykonanych z poliamidu zbrojonego włóknami szklanymi. Elementy te posiadają bezstopniową funkcję regulacji ich ustawienia, co zdecydowanie pomaga w procesie leczenia i rehabilitacji dłoni.

Nasz wyrób gwarantuje:

  • właściwe unieruchomienie stawów śródręczno-paliczkowych i międzypaliczkowych,
  • wczesną mobilizację,
  • doskonałą ergonomię.

Przeznaczenie

  • złamanie typu bokserskiego
  • złamanie kości w obrębie stawów śródręczno-paliczkowych i międzypaliczkowych IV i V palca ręki
  • skręcenie lub zwichnięcie w obrębie IV i V palca

Tabela rozmiarowa

Rozmiar Obwód nadgarstka Sposób dokonywania pomiaru
M 13-17 cm nadgarstek.png
L 17-21 cm

ORTEZA PALCA RĘKI AM-D-05

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 other products in the same category: