ORTEZA NADGARSTKA AM-OSN-U-02

Nowy produkt

Orteza ręki i przedramienia ze stabilizacją kciuka AM-OSN-U-02 Reh4mat

Więcej szczegółów

193,52 zł

  • Lewa
  • Prawa

Więcej informacji

Otwarta orteza ręki i przedramienia z ujęciem kciuka została wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy i nadgarstek.

Konstrukcja

W stabilizatorze zamontowano taśmę stabilizującą kciuk, której nadmiar po dopasowaniu należy odciąć.

Dodatkowo w wyrobie zainstalowano aluminiową szynę boczną ze stabilizatorem, której zadaniem jest funkcja odwiedzenia kciuka. Zakres i sposób jego odwiedzenia może być dowolnie kształtowany przez odpowiednie przegięcie szyny.

 

W dolnej części wyrobu zastosowano anatomicznie wyprofilowaną szynę dłoniową, która galwanicznie została zabezpieczona przed działaniem ludzkiego potu. W górnej części wyrobu zainstalowano dwie listwy z tworzywa sztucznego, które wraz z łyżką dłoniową przekrojowo tworzą trzy obwodowe punkty podparcia kończyny górnej. Taki sposób stabilizacji przedramienia jest sposobem najbardziej skutecznym.

Zalety stabilizatora

  1. Doskonała stabilizacja – dzięki zastosowaniu szerokiej i sztywnej wkładki ortopedycznej oraz dwóch stalek uzyskano doskonałą stabilizację wyrobu.
  2. Komfort użytkowania – dzięki zastosowaniu nowego surowca AirSanmed, pot od ciała pacjenta jest skutecznie odprowadzany.
  3. Łatwość użytkowania – prosty sposób zakładania i zdejmowania wyrobu przez pacjenta.
  4. Utrzymanie właściwej higieny - ze względu na łatwość zdemontowania wyrobu nie ma problemu z jego praniem i konserwacją.

Jaki rozmiar potrzebuję?

Wyrób występuje jako prawy / lewy.
Całkowita długość ortezy: 24 cm

Przeznaczenie 

  • - po przebytych urazach stawu promieniowo nadgarstkowego
  • - w zapaleniach kaletek ścięgnistych,
  • - w zmianach przeciążeniowych, zwyrodnieniowych i zapalnych
  • - profilaktycznie w sporcie

Produkty powiązane

30 other products in the same category: