ORTEZA KOLANA - STABILIZATOR DONJOY REACTION KNEE BRACE

Nowy produkt

Tabela rozmiarów

Rozmiar (obwód uda*)

  • "S"  - ( 33 - 46 cm )
  • "M/L" - ( 47 - 59 cm )
  • "XL" -  ( 60 -75 cm )

* w przypadku uda mierzymy obwód 15 cm ponad środkiem kolana.

Więcej szczegółów

276,85 zł

Więcej informacji

Donjoy Reaction to zaawansowana orteza stawu kolanowego, która została opracowany przez chirurga ortopedę dla pacjentów cierpiących na ból stawu kolanowego związane z szeregiem stanów obejmujących :

- chondromalację rzepki

- Choroba Osgood - Schlatter

- Czworogłowy i ścięgna rzepki

- Łagodne Choroby zwyrodnieniowe (OA )

- Niestabilności stawu kolanowego

- Lekkie urazy więzadeł

Stabilizator kolana Reaction posiada elastomerową strukturę pajęczyny, która umożliwia rozproszenie energii oraz amortyzację co daje efekt stopniowego łagodzenia bólu . Orteza posiada regulowane ramiączka, które utrzymują się w miejscu i mogą być również dostosowane do komfortu i pożądanego stopnia naciągu.

Stabilizator stawu kolanowego może być stosowany do łagodzenia bólu przedniego kolana podczas prac codziennych oraz uprawiania sportu , w tym sportów kontaktowych . Może on być również stosowany w następstwie urazu lub gdy jest łagodny obrzęk stawów kolana.

Opcjonalnie orteza posiada zdejmowaną oddychającą tuleję, która jest noszona pod klamrą co pomaga zapewnić stabilizację i kompresję tkanek oraz poprawia  ogólny komfort  użytkowania.

Stabilizator kolana oferuje elastyczne membrany, które wydłużają się podczas ruchu i powracają do swoich pierwotnych wymiarów co pochłania wstrząsy i przynosi obciążenie od bolesnej okolicy. Zapewnia idealne dopasowanie wokół rzepki, a dzięki zastosowanym materiałom całość jest oddychająca  i zapewnia duży komfort. Orteza jest, również wyposażona w zawiasy dwuosiowe, które są elastyczne i zapewniają dodatkowe wsparcie dla kolana.

Badania przeprowadzone przez University of Central Lancashire stwierdziły, że​​ Donjoy Reaction znacznie zmniejsza ból rzepki u pacjentów, dając im poczucie lepszej stabilności kolana podczas zadań.

Tabela rozmiarów

Rozmiar (obwód uda*)

  • S 33-46 cm,
  • M/L  47-59 cm,
  • XL 60-75 cm

* w przypadku uda mierzymy obwód 15 cm ponad środkiem kolana.

Produkty powiązane

30 other products in the same category: