NAKŁADKA REHABILITACYJNA NA KRZESŁO BIUROWE KULIK SYSTEM

Nowy produkt

KOLOR : CZARNY lub BEŻ ( kolor beżowy na zamówienie okres oczekiwania 20 dni ) 

Więcej szczegółów

259,25 zł

Więcej informacji

NAKŁADKA KULIK SYSTEM

Nakładka Kulik System to specjalna poduszka do siedzenia na krzesło składająca się z dwóch części - podkładki do siedzenia na siedzisko oraz poduszki pod kręgosłup montowanej na oparciu krzesła lub fotela biurowego. To produkt polecany osobom zmagającym się z bólami kręgosłupa jako element rehabilitacji oraz profilaktycznie - dla poprawy komfortu siedzenia i zabezpieczenia przed powstaniem chorób kręgosłupa.

Działanie nakładki na krzesło Kulik System

Większość krzeseł nie jest dopasowana do budowy ciała człowieka i nie spełnia podstawowych wymogów ergonomii. Zarówno twarde krzesło kuchenne, jak i zwykły, miękki fotel do biurka fatalnie wpływają na kręgosłup osoby siedzącej, sprzyjając ponadto w przyjmowaniu niewłaściwej postawy ciała.

Problemy te pomaga rozwiązać Nakładka rehabilitacyjna na krzesło polskiej firmy KULIK SYSTEM

  • Pomaga utrzymać kręgosłup w prawidłowej pozycji, a tym samym pozwala uniknąć bólu i urazów.
  • Umożliwia zachowanie wyprostowanej postawy podczas siedzenia. Dzięki temu pozwala zwiększyć przestrzeń dla pracy serca, płuc i żołądka.
  • Dzięki zastosowaniu poduszki do siedzenia na krzesło Kulik System z łatwością można utrzymać prawidłową postawę, bez wysiłku i skupiania się na tym.

Nakładka składa się z dwóch elementów. Górna część ma zadanie poprawić podparcie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i piersiowym. Dolna część - układana na siedzisku krzesła - zmienia ustawienie miednicy w pozycji siedzącej  i zmniejsza nacisk na kość ogonową. Miednica jest ułożona nieco skośnie, lekko pochylona do przodu. To pomaga zmniejszyć przeciążenia działające na dolną część kręgosłupa. Nakładka produkowana jest z najwyższej jakości materiałów odpornych na przetarcie i wygniecenie. Wykonana z materiałów paroprzepuszczalnych, oddychających.

Poduszka do wyboru w kolorach: CZARNY | BEŻOWY

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 other products in the same category: