Nowy

BLOCCS NOGA DŁUGI DOROSŁY OCHRANIACZ WODOODPORNY NA GIPS OPATRUNEK

AFL76

Nowy produkt

137,96 zł

Więcej informacji


Bloccs jest renomowanym producentem wodoodpornych osłon na gips bądź opatrunek w obrębie kończyn. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie formuły, której skuteczność potwierdzają setki zadowolonych użytkowników. Wysoka jakość produktu pozwala na wielokrotne stosowanie zarówno podczas kąpieli w wannie, pod prysznicem, jak i w trakcie pływania. Dzięki niemu codzienna higiena nie stanowi problemu, a wakacyjny wyjazd nie musi zostać odwołany. Kontuzjowana osoba może normalnie funkcjonować. Uszkodzoną kończynę można spokojnie zanurzyć w wodzie bez obaw o zamoczenie gipsu, co mogłoby wiązać się z koniecznością jego wymiany.
Jest to rozwiązanie niebywale wygodne i funkcjonalne.

 Kiedy stosować osłonę?

Osłony Bloccs mogą być używane bezpośrednio po urazie lub podczas rekonwalescencji. Mimo, że stosowane są głównie jako ochrona na gips, można je wykorzystywać również w przypadku ran, owrzodzeń czy oparzeń.
Produkt można użytkować na wakacyjnym wyjeździe, jak również podczas codziennej toalety. 
Jak dobrać rozmiar?

Silikonowa osłona może być wykorzystywana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. W przypadku modelu dla osoby dorosłej konieczne jest wybranie odpowiedniej wersji (długiej lub krótkiej), którą należy dobrać na podstawie długości gipsu (opatrunku) i obwodu kończyny ok. 2,5 cm za gipsem.

Jak odpowiednio założyć osłonę?

Przed użyciem należy całkowicie usunąć powietrze ze środka osłony, wyciskając je w kierunku otwartego końca Bloccs'a. W celu ułatwienia założenia, wnętrze można obsypać talkiem.Jak długo można stosować ochronę Bloccs?

Z powodu braku dopływu powietrza, silikonowy rękaw należy stosować jednorazowo nie dłużej niż przez 30 min. po tym czasie konieczna jest przerwa i dopiero po niej można ponownie użyć osłonę.
Po zakończeniu użytkowania Bloccs należy dokładnie wysuszyć w temperaturze pokojowej.
Jakie zasady bezpieczeństwa należy zachować?

Przy używaniu na śliskiej powierzchni (np. na basenie) trzeba zachować szczególną ostrożność. Ochrona Bloccs wykonana jest z naturalnego, wytrzymałego lateksu. Przed założeniem należy jednak pozbyć się wszystkich ostrych elementów (pierścionki, bransoletki), które mogłyby przedziurawić osłonę.Jak przechowywać silikonową osłonę?

Nieużywany produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych i wilgoci.  

 Ochrona Bloccs ułatwia codzienne czynności, jak również pozwala na efektywne wykorzystanie wymarzonego urlopu. Jej wielorakie zastosowanie jest jej głównym atutem, a rekomendacje zadowolonych użytkowników potwierdzają jej funkcjonalność

 

30 other products in the same category: