Sklep ortopedyczny

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Sklep ortopedyczny

SPLINT sklep ortopedyczny Kraków oferuje sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wiodących producentów. Polecamy gamę produktów ułatwiających szybszy powrót do zdrowia po zabiegu, wypadku lub kontuzji. Zobacz jak łatwo możesz zabezpieczyć się przed urazem stosując stabilizator lub  ortezę. Bądź aktywny bez przerwy.

W naszym sklepie ortopedycznym z...

SPLINT sklep ortopedyczny Kraków oferuje sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wiodących producentów. Polecamy gamę produktów ułatwiających szybszy powrót do zdrowia po zabiegu, wypadku lub kontuzji. Zobacz jak łatwo możesz zabezpieczyć się przed urazem stosując stabilizator lub  ortezę. Bądź aktywny bez przerwy.

W naszym sklepie ortopedycznym znajdziesz między innymi:

 • gorset ortopedyczny,
 • orteza tułowia, 
 • wyroby przeciwodleżynowe
 • pasy brzuszne
 • orteza kończyny górnej, zapewniająca skuteczne unieruchomienie i odciążenie,
 • ortezy na ramię, bark, staw łokciowy, nadgarstek, dłoń, palec,
 • orteza kończyny dolnej:  stawu kolanowego, stawu biodrowego, stawu skokowego i stopy,
 • kołnierz stabilizujący odcinek szyjny kręgosłupa,
 • kołnierz sztywny lub półsztywny,
 • stabilizator kolana,
 • orteza kolana
 • buty pneumatyczne, typu walker, but marszowy,
 • orteza pneumatyczna,
 • wkładki ortopedyczne, zmniejszające ból i obniżające ryzyko kontuzji i zniekształceń stóp, kolan, bioder czy kręgosłupa.
Więcej

Sklep ortopedyczny  Jest 308 produktów.

Podkategorie

 • Staw Skokowy

  Orteza i stabilizator stawu skokowego są stosowane przy urazach takich jak: skręcenia, złamania, zwichnięcia.

  Ortezy stawu skokowego w naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę! Znajdziesz u Nas: stabilizator kostki, stabilizator stawu skokowego, orteza stawu skokowego, orteza na opadającą stopę, stabilizatory dla sportowców, buty pooperacyjne, buty odciążające przodosopie oraz wiele innych.

 • Staw kolanowy

  Orteza i stabilizator kolana stosowane są przy różnego typu urazach i schorzeniach

  Jeśli szukasz ortezy stawu kolanowego lub stabilizatora, to dobrze trafiłeś! Posiadamy w swojej ofercie : ortezy pooperacyjne, ortezy jednoszynowe, stabilizatory przy szpotawości koślawości kolana, ortezy sportowe, ortezy z regulacją ruchomości, ortezy z regulacją kąta zgięcia, opaski elastyczne, jak również ortezy dziecięce. Jeśli miałeś uraz więzadła ACL, PCL, MCL, LCL, rzepki czy łąkotki to z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 • Staw biodrowy

  Staw biodrowy to jeden z najmocniejszych połączeń stawowych naszego organizmu, ale również jeden z najbardziej podatnych na uszkodzenia, szczególnie w trakcie uprawiania sportu. Jest to staw kulisty, tworzony przez głowę kości udowej oraz panewkę stawu biodrowego kości miednicznej.

  Najczęstszym schorzeniem biodra jest oczywiście osteoartroza, czyli jego choroba zwyrodnieniowa. Poza tym, u osób aktywnych często spotkać można uszkodzenia mięśni (naderwania, zerwania), stany zapalne tkanek miękkich (ścięgien, kaletek), uszkodzenia chrząstki, złamania kości i kontuzje (krwiaki, wysięki).

  Najpopularniejsze metody leczenia schorzeń stawu biodrowego obejmują farmakologię i ochronę stawu. Nasza oferta ortez biodra jest doskonałym wsparciem w trakcie rehabilitacji lub aktywności fizycznej 

 • Nadgrarstek i Dłoń

  Stabilizator orteza nadgarstka na każdy uraz.

  Ortezy i stabilizatory nadgarstka stosujemy w przypadku: zwyrodnieniowych zmian nadgarstka, leczeniu po urazach skrętnych, przykurczach stawu zespół cieśni nadgarstka, w zapaleniach kaletek ścięgnistych, zmianach zapalnych nadgartska , profilaktycznie w sporcie.

  .

 • Staw łokciowy

  Stabilizator orteza łokcia

  Orteza na łokieć to jeden ze produktów ortopedycznych dostępnych w naszym sklepie. Dostępne w ofercie stabilizatory na łokieć wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują doskonałą stabilizację, skuteczną cyrkulację powietrza oraz prawidłowe odprowadzanie wilgoci. Wszystko po to aby zapewnić komfortową rehabilitację. Nasz produkt znajdzie szczególnie zastosowanie w przypadku takich urazów jak : łokieć tenisisty, łokieć golfisty, zespołach bólowych okolicy przyczepów mięśni przedramienia, stany po złamaniach śródstawowych łokcia, stany zapalne kości kończyny górnej wymagające unieruchomienia, w procesie rehabilitacji i rekonwalescencji.

 • Staw barkowy

  Stabilizatory barku, kamizelki stawu barkowego typu dessaulta, 

  Kamizelki, stabilizatory i ortezy na bark dostępne w katalogu okażą się przydatne przede wszystkim w leczeniu urazów kości i stawu ramiennego, łopatki, obręczy barkowej i innych obszarów w okolicach barku. Zdecydowanie usprawnią również proces rehabilitacyjny związany z rozmaitymi dysfunkcjami ruchowymi.

 • Odcinek szyjny

  W ofercie naszego sklepu medycznego znajdziesz również kołnierz ortopedyczny, ortezę odcinka szyjnego.

 • Ortezy tułowia...

  Nasz sklep medyczny zapewnia możliwość wyboru takiego asortymentu jak: gorset ortopedyczny, pas lędźwiowo-krzyżowy, orteza ósemkowa, orteza obojczyka, orteza kręgosłupa, korektor wad postawy, prostotrzymacz, pas ortopedyczny, sznurówka ortopedyczna wszystkie te produkty stosujemy podczas różnego rodzaju urazów mechanicznych okolic pleców i tułowia jak również podczas procesów rehabilitacyjnych.

 • Produkty...

  Nasz sklep medyczny ortopedyczny oferuje wybór artykułów pomocnych w profilaktyce i leczeniu żylaków kończyn dolnych. Oferujemy produkty przeciwżylakowe, takie jak podkolanówki, rajstopy i pończochy. Wyroby te przeznaczone są dla osób szczególnie narażonych na rozwój chorób żylnych, a także w przypadku, gdy występują już pierwsze objawy problemów z krążeniem. Dzięki stopniowemu uciskowi nóg, wyroby te poprawiają krążenie krwi, a tym samym zapobiegają ich zmęczeniu oraz powstawaniu obrzęków, jak również łagodzą pierwsze objawy niewydolności żylnej. 

 • Inne
 • Wózki inwalidzkie

  W naszym sklepie medycznym w Krakowie znajdą Państwo ofertę wózków inwalidzkich : aluminiowych , stalowych. Dobierz swój wózek inwalidzki do swoich potrzeb.

 • Sprzęt Pomocniczy...

  W ofercie naszego sklepu medycznego w Krakowie znajdą Państwo specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny. Są wśród nich : kule łokciowe, balkoniki rehabilitacyjne, chodziki rehabilitacyjne, laski inwalidzkie, materace przeciwodleżynowe, balkoniki wysokie typu ambona, kule pachowe, obuwie ortopedyczne oraz wiele innych

 • Fotele Krzesła...

  Krzesła KULIK SYSTEM zostały stworzone z myślą o profilaktyce zdrowego kręgosłupa oraz właściwej rehabilitacji osób z problemami. Utrzymują kręgosłup w prawidłowej pozycji, co pozwala zapobiegać urazom i wadom postawy. Krzesła Kulik System posiadają status wyrobu medycznego klasy I, co potwierdza ich właściwości prozdrowotne. Ich idealny i unikalny kształt, zastosowanie i efekt działania od kilku lat kojarzą się z poczuciem komfortu i niezawodnością, a w niezliczonych przypadkach z powrotem do normalnego życia. Wyjątkowa skuteczność w zwalczaniu chorób kręgosłupa, bierze się z ogromnego doświadczenia ich twórcy, wybitnego chiropraktyka Eugeniusza Kulika, od lat prowadzącego salony masażu i terapii manualnej.

 • Fotele geriatryczne

  Fotele pionizujące

 • Łóżka rehabilitacyjne

  ŁÓŻKA REHABILITACYJNE

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo  łóżka rehabilitacyjne, które nie tylko pomogą w dostosowaniu pozycji chorego do określonych potrzeb, ale też ułatwią opiekę i ograniczą wysiłek. Wszystkie łóżka sterowane są za pomocą pilota, dzięki czemu można przygotować chorego do podawania leków, zjedzenia posiłku albo zapewnić mu odpowiednią pozycję do czytania lub oglądania telewizji. Łóżko rehabilitacyjne : zapewnia komfort, bezpieczeństwo i wygodę.
  Łóżka rehabilitacyjne, jakie posiadamy w asortymencie, są używane, jednak są serwisowane, dlatego zachowują pełną sprawność i wszystkie cechy typowe dla nowych modeli, jednocześnie gwarantując korzyści w 

 • BLOCCS - wodoodporne...

  Bloccs jest renomowanym producentem wodoodpornych osłon na gips bądź opatrunek w obrębie kończyn. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie formuły, której skuteczność potwierdzają setki zadowolonych użytkowników. Wysoka jakość produktu pozwala na wielokrotne stosowanie zarówno podczas kąpieli w wannie, pod prysznicem, jak i w trakcie pływania. Dzięki niemu codzienna higiena nie stanowi problemu, a wakacyjny wyjazd nie musi zostać odwołany. Kontuzjowana osoba może normalnie funkcjonować. Uszkodzoną kończynę można spokojnie zanurzyć w wodzie bez obaw o zamoczenie gipsu, co mogłoby wiązać się z koniecznością jego wymiany.

 • ORTOPEDIA
na stronę
Pokazuje 7 - 12 z 308 elementów
Pokazuje 7 - 12 z 308 elementów