Wypożyczalnia: Orteza łokciowa z regulacją kąta zgięcia rozmiar L

Nowy produkt

Kaucja zwrotna - 100 zł - płatne przy dostawie produktu.

Więcej szczegółów

20,33 zł

Więcej informacji

  Aparat redresujący kończyny górnej wykonano z:

 - Dwóch otwartych rękawów - ramienia i przedramienia - umożliwiających łatwe ich zakładanie i dokładne dopasowanie do rozmiarów obwodów kończyny górnej.

 - Szyn ortopedycznych z systemem ich mocowania.

 - Zespołu taśm VELCRO.

Wyrób wyposażono w jednoosiowe szyny boczne, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zbrojonego włóknami węglowymi. Układ szyn w aparacie oraz ich specyficzna elastyczność, powoduje właściwe przyleganie wyrobu do zabezpieczonej kończyny i pozwala na uzyskanie doskonałej stabilizacji zabezpieczonego stawu łokciowego. Szyny zostały wyposażone w specjalne zegary umożliwiające regulację kąta zgięcia i wyprostu co 15 stopni. Tak precyzyjna regulacja wyrobu zdecydowanie ułatwia proces rehabilitacji uszkodzonego stawu łokciowego. Szyny zapewniają stabilizację boczną kończyny, zainstalowano w nich również systemem niezależnego mocowania ich do rękawów ramienia i przedramienia, co umożliwia indywidualne, łatwe i precyzyjne dobranie miejsca przyczepu szyn do części miękkiej aparatu. System pasów VELCRO pozycjonuje wyrób oraz zapewnia dokładniejsze przyleganie aparatu do kończyny i efektywniejszą stabilizację zabezpieczonego stawu. Dodatkowo zamontowano od wewnątrz przegubów miękkie poduszki mające na celu ochronę łokcia przed urazami.

ROZMIAR L (długość ramienia/długość przedramienia): 14 cm/23,5 cm

WŁAŚCIWOŚCI:

 - Doskonała stabilizacja - dzięki zastosowaniu dwóch zespołów szyn ortopedycznych uzyskano doskonałą stabilizację wyrobu.

 - Komfort użytkowania - dzięki zastosowaniu do wykonania rękawów dzianiny  nie występują podczas użytkowania wyrobu otarcia naskórka.

 - Łatwość użytkowania - prosty sposób zakładania i zdejmowania wyrobu przez pacjenta.

 - Utrzymanie właściwej higieny - ze względu na łatwość zdemontowania wyrobu nie ma problemu z jego praniem i konserwacją.

PRZEZNACZENIE:
Aparat redresujący należy stosować w przypadkach:

 - przykurczy zgięcia i wyprostu stawu łokciowego,

 - niestabilności łokcia po urazach,

 - w okresie rekonwalescencji po złamaniach,

 - po innych zabiegach operacyjnych (ortopedia).

PRZECIWSKAZANIA:
Aparatu nie należy stosować w przypadku:

 - świeżych ran

 - otarć naskórka

 - egzem skórnych

 - alergii skórnych

ZASTOSOWANIE:
Rehabilitacja, ortopedia, reumatologia, neurologia i neurochirurgia.

 

Kaucja zwrotna - 100 zł - płatne przy dostawie produktu.

 

Jeżeli nie ma w naszym sklepie ortopedycznym produktu, rozmiaru lub koloru który Cię interesuje, skontaktuj się z nami, a sprowadzimy towar specjalnie dla Ciebie.

5 other products in the same category: