Nowy

Orteza stawu łokciowego z ujęciem ręki (z regulacją kątową)

Nowy produkt

Pomiar: długość od łokcia do wysokości stawów śródręczno-paliczkowych

Rozmiar:

  • S - 26 – 0cm
  • M - 30 – 34cm
  • - 34cm+

Regulacja w zakresie 90-100 stopni.

Więcej szczegółów

259,26 zł

Więcej informacji

Orteza stawu łokciowego z ujęciem ręki (z regulacją kątową) CH-77 CHRISOFIX OPIS:

   Lekka i funkcjonalna orteza stawu łokciowego z ujęciem ręki. Dzięki nowoczesnej łatwo tę ortezę dopasować do kształtu ciała pacjenta. Orteza stawu łokciowego Christofix lekkim I wytrzymałym aluminiowej konstrukcji i to właśnie to rozwiązanie konstrukcyjne pozwala bardzo łatwo ustabilizować kończynę.
   Orteza zapewnia też komfort, ponieważ wyżej wspomniany aluminiowy rdzeń jest otulony wyściółką z pianki polietylenowej i bawełny.

Orteza stawu łokciowego z ujęciem ręki (z regulacją kątową) CH-77 CHRISOFIX PRZEZNACZENIE:

   Produkt przeznaczony dla ludzi z urazami stawu łokciowego, w przypadku skręcenia lub zwichnięcia stawu, niewydolności, zapalenia i uszkodzeń więzadeł. Dzięki możliwości stabilizacji stawu łokciowego orteza stawu łokciowego zalecana jest także osobom po złamaniach ręki i zdjęciu gipsu, złamaniach śródstawowych i pęknięciach kości, operacjach i zabiegach ortopedycznych.
   Orteza dzięki swojej funkcjonalności ma bardzo szerokie zastosowanie, może być stosowana w przypadkach wystąpienia schorzeń centralnego lub obwodowego układu nerwowego, ostrych, przewlekłych stanach zapalnych przedramienia, stany zapalne nadgarstka, lub łokcia. Jako że orteza stawu łokciowego bardzo dobrze stabilizuje kończynę, ramię, przedramię i staw łokciowy może być więc z powodzeniem stosowana w przypadku supinacji i pronacji przedramienia.

Orteza stawu łokciowego z ujęciem ręki (z regulacją kątową) CH-77 CHRISOFIX ZALETY:

  • nowoczesna i lekka orteza została oparta na aluminiowej konstrukcji, która gwarantuje lepszą stabilizacją niż w przypadku tradycyjnych jednoszynowych ortez;
  • wygoda – aluminiowa konstrukcja ortezy na łokieć jest otoczona lekki i komfortową tkaniną wykonaną z pianki polietylenowej i bawełny;
  • wysoka funkcjonalność - unikatowa konstrukcja ortezy sprawia, że można ją zastosować w leczeniu różnego typu schorzeń I urazów kończyny górnej, a co za tym idzie, kupując ortezę stawu barkowe w sklepie HELPIK oszczędzacie Państwo pieniądze;
  • regulacja kątowa pozwala jeszcze lepiej dopasować ortezę stawu łokciowego do potrzeb klienta i zaleceń lekarza, lub rehabilitanta. Regulacja ortezy jest możliwa w zakresie od 90 do 100 stopni.

29 other products in the same category: