SIEDZISKO KOREKCYJNE PROFILOWANE CURBLE WIDER

Nowy produkt

274,06 zł

Więcej informacji

SIEDZISKO KOREKCYJNE PROFILOWANE CURBLE WIDER

Siedzisko korekcyjne Curble Wider

Wider to model dla osób nieco tęższych, o dużej budowie ciała. Dla osób drobnych i szczupłych polecamy model Comfy.

Siedzisko Curble zmniejszy dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa oraz poprawi komfort pracy poprzez pomoc w utrzymaniu prawidłowej pozycji siedzącej. Jednakże, tak jak każde urządzenie, musi być użytkowane prawidłowo.

Jest ono przeznaczone do siedzenia na krześle lub fotelu, kiedy nasze stopy są luźno oparte na podłożu. Bardzo istotnym aspektem jest też ułożenie nóg, ponieważ kolana nie mogą znajdować się powyżej bioder (fotel nie może być zbyt wysoki; uda powinny przebiegać równolegle do podłoża). Wynika to z mechanizmu działania Curble. Uda wraz z pośladkami muszą docisnąć siedzisko na tyle mocno, by odcinek lędźwiowy wraz z kością krzyżową otrzymał solidne podparcie.

siedzisko Curble Wider to na pierwszy rzut oka model najbardziej masywny. Jednak to tylko pozory, gdyż waga tego siedziska wynosi zaledwie 880g!

Wider wykonany jest z nieco twardszego tworzywa niż model Comfy, a zastosowane profilowanie wynosi 35 stopni. Dla użytkownika te cechy wiążą się z wyraźniejszym i mocniejszym podparciem dolnego odcinka pleców niż w modelu Comfy. Ponadto charakterystyczne dla oparcia Wider jest szersze siedzisko oraz jego lekko uniesione krawędzie boczne, co daje możliwość rozłożenia ciężaru ciała na większej powierzchni, a dzięki temu możliwość dłuższej pracy w prawidłowej oraz w bardziej komfortowej pozycji.

Rozwiązania zastosowane w siedzisku Wider czynią go idealnym wyborem dla osób o nieco mocniejszej budowie, szukających silnego wsparcia dla swoich pleców w trakcie wyczerpującego dnia pracy. Osobom o drobniejszej sylwetce polecamy model siedziska Comfy.

Na początku, siedzenie na oparciu Wider, może po kilku godzinach być lekko męczące dla mięśni grzbietu. Jednak jest to zupełnie normalna reakcja naszego organizmu na nowy bodziec treningowy. Tak, treningowy! Siedziska Curble wymagają od naszych mięśni wytężonej pracy, by utrzymać prawidłową pozycje siedzącą. Po kilku dniach Twoje plecy przyzwyczają się do niej i praca z Widerem stanie się przyjemnością!

Aukcja dotyczy koloru szarego. W przypadku wyboru innego koloru, przewiduje się dłuższy czas wysyłki.

Produkty powiązane

30 other products in the same category: