SIEDZISKO KOREKCYJNE CURBLE KIDS DLA DZIECI

Nowy produkt

274,06 zł

Więcej informacji

Siedzisko korekcyjne CURBLE Kids

Siedzisko korekcyjne Curble Kids

Siedzisko Curble Kids przeznaczone jest dla dziec od 4 do 12 roku życia.

Siedzisko Curble zmniejszy dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa oraz poprawi komfort pracy poprzez pomoc w utrzymaniu prawidłowej pozycji siedzącej. Jednakże, tak jak każde urządzenie, musi być użytkowane prawidłowo.

Jest ono przeznaczone do siedzenia na krześle lub fotelu, kiedy nasze stopy są luźno oparte na podłożu. Bardzo istotnym aspektem jest też ułożenie nóg, ponieważ kolana nie mogą znajdować się powyżej bioder (fotel nie może być zbyt wysoki; uda powinny przebiegać równolegle do podłoża). Wynika to z mechanizmu działania Curble. Uda wraz z pośladkami muszą docisnąć siedzisko na tyle mocno, by odcinek lędźwiowy wraz z kością krzyżową otrzymał solidne podparcie.

Siedzisko Curble Kids to idealne rozwiązanie dla najmłodszych. Oparcie Curble wymusza u dziecka utrzymanie prawidłowej pozycji oraz napięcie mięśni odpowiedzialnych za stabilizację kręgosłupa w pozycji siedzącej. Nadaje się zarówno do domu, jak i do szkoły. Trwałe i elastyczne tworzywo oraz niewielkie gabaryty – 500g! – pozwalają na swobodny transport, nawet dziecku.

Siedzisko Curble Kids dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 4 do 12 roku życia.

Siedzisko (podkładka) na krzesło to najprostszy sposób, żeby wypracować u Twojego dziecka nawyk utrzymywania zdrowej postawy!

Uwaga! produkt występuje w kilku kolorach: różowy, miętowy lub czarny. Aukcja dotyczy koloru różowego. W przypadku wyboru innego koloru- dłuższy czas wysyłki.

Produkty powiązane

30 other products in the same category: