UNIWERSALNA ORTEZA PALCA RĘKI AM-SP-02

Nowy produkt

52,78 zł

Więcej informacji

Nasza uniwersalna orteza stabilizująca kciuk AM-SP-02 została wykonana z doskonałego i przyjaznego dla skóry UniPrenu.

UniPren to uniwersalny trójwarstwowy surowiec składający się z zewnętrznej elastycznej poliamidowej dzianiny okładkowej o funkcji samoszczepnej, wewnętrznego rdzenia z pianki neoprenowej oraz elastycznej jerseyowej dzianiny okładkowej. Materiał ten charakteryzuje się miękkością i bardzo wysoką elastycznością. Bardzo ważnym atutem tego surowca jest to, że nie jest to wyrób dziany, nie posiada grubych włókien, przez co sploty dzianiny nie odciskają się na skórze pacjenta i nie powodują ran w miejscach o dużej kompresji. Funkcja samoszczepna, surowca UniPren zdecydowanie ułatwia użytkowanie ortezy.

Nasz autorski materiał zapewnia kompresję i utrzymuje odpowiednią ciepłotę, co zapewnia gojenie oraz redukuje opuchliznę i ból.

Orteza kciuka AM-SP-02 wyposażona została w aluminiową szynę, która ma za zadanie zapewnić stabilizację stawu siodełkowego w pozycji neutralnej. Dzięki temu, elementy miękkie stawu nie są nadmiernie rozciągane, a stan zapalny redukowany. Szyna unieruchamia tylko kciuk i nadgarstek, więc pozostałe palce zachowują pełną mobilność i funkcjonalność.  Ponadto, orteza posiada specjalny pas dodatkowo stabilizujący kciuk.

Przeznaczenie

  • Palec trzaskający / palec przeskakujący / palec strzelający
  • Zapalenie stawu kciuka
  • Kciuk narciarza
  • Syndrom deQuervain’a
  • Kciuk gracza
  • Uszkodzenie typu Stener’a
  • Bolesność stawu nadgarstkowo-śródręcznego kciuka

Obwód nadgarstka - min 13cm - max 16cm

Rozmiar: uniwersalny

Wyrób występuje jako prawy / lewy

PO DOKONANIU ZAKUPU POINFORMUJ NAS O WYBRANEJ STRONIE : PRAWY LUB LEWY.

Produkty powiązane

30 other products in the same category: