Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Czy dla Ciebie też zdrowie jest najważniejsze? 

                Bądź aktywny bez przerwy - to nasze motto.  Jednak skoro trafiłeś tutaj, Twoje szybkie i pełne energii życie zwolniło, a nie musi! Urazy zdarzają się bez przerwy, ale teraz nie musisz rezygnować z aktywnego spędzania czasu. Potrzebujesz rehabilitanta? Sprzętu ortopedycznego, który zabezpieczy Cię przed kontuzjami? Czy tak energiczny człowiek jak Ty powinien czekać?

Nie wychodząc z domu możesz skorzystać z oferty naszego Internetowego Centrum Rehabilitacji. Jedno kliknięcie myszki pozwoli Ci wypożyczyć lub kupić niezbędny sprzęt ortopedyczny. Z chęcią pomożemy dobrać odpowiednie produkty i doradzimy jak z nich korzystać. Zawsze służymy radą i pomocą. Możesz także zamówić rehabilitanta, który korzystając z najnowszego sprzętu dostępnego na rynku, przeprowadzi zabiegi u Ciebie w domu. Dbamy również o zdrowie najmłodszych dlatego chcemy zaproponować indywidualną gimnastykę korekcyjną dla Twojego dziecka.

Z doświadczenia wiemy, że powrót do zdrowia może być szybki i bezbolesny. Wpisując  WWW.SPLINT.PL omija Cię standardowa rejestracja, ponieważ formalności zredukowaliśmy do minimum.  Dzięki nam unikasz długiego czekania na wizyty w przychodni. U nas sam decydujesz o terminach ilości spotkań.  Nie trać czasu na chorowanie i już teraz zaloguj się w Twoim nowym Centrum Rehabilitacji.

 

Zapraszamy, zapoznaj się z naszą ofertą

 
Opinie naszych klientów:

Serdecznie dziękuję za pomoc! I równie serdecznie pozdrawiam. Wasze kule to najlepsze kule jakich do tej pory używałem.

Tomasz Jachimek

Dziękujemy za współpracę Internetowemu Centrum Rehabilitacji SPLINT.PL przy produkcji filmu fabularnego „Jaś – Mój Biegun” Kwiecień – Lipiec 2010r.

Marek Kłosowicz - Producent wykonawczy filmu „Mój biegun”

Zamówienie zostało zrealizowane w szybko, sprawnie . Współpraca z
Centrum Rehabilitacji to czysta przyjemność.
Gorąco polecam !!!

Pani Joanna - Elbląg

Na etapie składania zamówienia nie było żadnych problemów z kontaktem z Państwa firmą, a na każde pytanie otrzymywałem rzeczową i fachową odpowiedź.
Zamówiony towar - krzesła ortopedyczne - zostały dostarczone zgodnie z uzgodnionym harmonogramem dostawy.
Co do samych krzeseł to otrzymany produkt jest zgodny z opisem i charakteryzuje się wysoką jakością wykonania - krzesła spełniły moje wymagania i oczekiwania.
Ponieważ wysokość jednego z foteli okazała się zbyt duża, na zgłoszony przeze mnie problem odpowiedzieli Państwo błyskawicznie w rezultacie czego parę dni później problem już został rozwiązany, za co jeszcze raz bardzo dziękuję i na co chciałbym zwrócić szczególną uwagę. Bo nie sztuką jest przyjąć od Klienta zamówienie i dostarczyć towar w uzgodnionym terminie. Sztuką jest później zadbać o Klienta, aby był w pełni zadowolony z zakupionych przedmiotów.

Pan Grzegorz - Kraków 

 

Czekamy na Państwa opinie i komentarze pod adesem:biuro@splint.pl